Paroda „Fotografija mus subūrė“ internete

Kadangi dėl šalyje paskelbto karantino nėra galimybės aplankyti Mažeikių viešojoje bibliotekoje eksponuojamą Akmenės ir Mažeikių krašto fotoklubo „Lokys“ parodą „Fotografija mus subūrė“, siūlome susipažinti su virtualiu šios parodos katalogu.

Akmenės ir Mažeikių krašto fotoklubas „Lokys“ – tai grupė žmonių, kuriuos vienija fotografija. Klubas įkurtas 2018 m. spalio 6 d., kai vyko pirmasis fotografų žygis į Žagarės miestelį. Klubo nariai daug keliauja, fotografuoja, rengia parodas, dalyvauja konkursuose ir seminaruose. Klubo įkūrėjas ir vadovas – Sigitas Kazlauskas.

Per pirmuosius klubo gyvavimo metus buvo surengti 26 fotožygiai. Vieno jų metu Latvijoje klubo nariai susipažino su latvių fotomenininku Eduardu Kapsa. Jis tapo klubo nariu, jo iniciatyva organizuotas tarptautinis fotografų žygis į Šaltiškių ir Menčių karjerus. Įsimintinas žygis buvo ir Nidoje bei Rusnės saloje.
Klubo nariai dalyvavo bendrose parodose: fotomeno konkurso „Žemaitijos legenda“ parodoje „Homo“ Raseiniuose, Plungėje surengtoje „Fotoalėjoje“, „Gyvos žemės mintys“ Mažeikiuose ir kt. Keturi klubo nariai surengė personalines parodas.
Fotoklube nuolat rengiami mėnesio teminiai konkursai. Tai skatina ieškoti, tobulėti ir judėti į priekį. Laimėtojų fotografijos atspausdinamos ir eksponuojamos parodose.
Šiuo metu klube yra 26 nariai: Romas Avižinis, Osvaldas Balodis, Arūnas Dyglys, Diana Diagileva-Piežė, Vija Runkauskienė, Vytautas Ruškys, Vera Moločajeva-Grudinskaja, Eduards Kapsa, Algimantas Kazlauskas, Loreta Kazlauskienė, Sigitas Kazlauskas, Arūnas Kakštys,  Asta Kiminienė, Milda Kumpikevičiūtė, Marijus Lopaitis, Irena Sidabrienė, Gražina Plonienė, Rimualdas Jurkevičius, Tomas Trimailovas, Andrius Vasiliūnas, Jonas Vapsva, Mantas Kazlauskas, Valentina Avižinienė, Milda Bakienė, Ramunė Kakšienė, Laimonas Urnikis.
Metinėje fotoklubo „Lokys“ parodoje „Fotografija mus subūrė“ pristatoma klubo veikla, ką fotografuoja, kuo žavisi klubo nariai.

Kviečiame pavartyti virtualų parodos „Fotografija mus subūrė“ katalogą.

Kitos naujienos