Mokytis niekada nevėlu!

Mažeikių rajono savivaldybės  viešojoje bibliotekoje 2019 m. balandžio 16–18 d. skaitmeninio raštingumo mokymus baigė dar viena gyventojų grupė. Daugelis iš jų, pasimokę kompiuterinio raštingumo pradžiamokslio, savo žinias gilino pažengusiųjų grupėje. Vidutinis besimokančiųjų amžius – 73 metai. Šiais laikais, kai naudojimasis informacinėmis technologijomis tampa neatsiejama gyvenimo dalimi, posakis „Mokytis niekada nevėlu“ yra labai aktualus. Tad ir amžius – ne kliūtis eiti koja kojon su modernėjančiu gyvenimu.

Kompiuterinio raštingumo mokymai – tai viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų, kurią įgyvendina projekto partnerė asociacija „Langas į ateitį“ kartu su savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Šio projekto dėka Mažeikių viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje lankytojai jau gali naudotis ir nauja kompiuterine įranga.

Balandžio 23–29 d. vyksiančios Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkis „Ateik – sužinok ir išmok“. Kviečiame senjorus (ir ne tik juos) šiomis dienomis apsilankyti bibliotekoje: pamokysime, kaip naudotis kompiuteriais, elektroninėmis bibliotekos paslaugomis, susirasti informaciją internete.

Dangira Undžienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotrauka Vitos Girdenytės

Kitos naujienos