Mokslo metų pradžios šventė Židikų muzikos mokykloje

Štai ir vėl rugsėjis – dar žydintis, bet jau voratinkliais pasidabinęs, dovanojantis gražią ir prasmingą šventę – Rugsėjo 1-ąją. Tai ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Židikų skyriaus mokytojai rugsėjo 3 d. popietę pakvietė savo ugdytinius į mokslo metų pradžios šventę.

Vaikai, lydimi tėvelių, nešini rudeninėmis gėlėmis, rinkosi į muzikos mokyklą. Su mokslo metų pradžia visus pasveikino Židikų skyriaus vedėja Edita Jedinkienė, palinkėdama kūrybingumo ir kantrybės tiek tėveliams, tiek ir vaikams, o Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorė Vaida Mikalauskienė linkėjo visiems gerų mokslo metų. Muzikinius sveikinimus dovanojo saksofonininkai Arnoldas ir Laurynas bei akordeonininkas Emilis. Renginio vedėjos Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Židikų filialo bibliotekininkė Benita Vaizėlienė ir muzikos mokyklos II klasės mokinė Andrėja Sidorovaitė dovanojo eilės tėveliams, mokytojams, vaikams. Renginio pabaigoje vedėjos pasidalino „Gero gyvenimo receptu muzikos mokykloje“. Pagal šį receptą pagamintas patiekalas susirinkusiems labai patiko.

Tikimės, kad Židikų muzikos mokykla ir toliau bus laimingų vaikų šalis, kurioje gyvena juokas, draugystė, meilė, didelės ir gražios visų svajonės…

 

Benita Vaizgėlienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Židikų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos