Skaitykime internetu

Mieli skaitytojai,

Negalėdami šiuo sunkiu metu susitikti su Jumis, siūlome skaityti elektronines knygas ir periodinius leidinius internete. Greitu laiku pakviesime Jus aplankyti ir mūsų parengtas virtualias parodas.
Elektroniniu paštu bibliotekos sistemos siunčiamus pranešimus dėl pasibaigusio knygų grąžinimo laiko, leidinių rezervavimo ignoruokite. Knygų grąžinimo terminus pratęsime, o pasiskolintas bibliotekos knygas grąžinsite, kai virusas atsitrauks. Bibliotekoje bus paliktos ir Jums rezervuotos knygos.

Bendraukime nuotoliniu būdu ir būkime sveiki!

Kviečiame naudotis interaktyvios bibliotekos portalu ibiblioteka.lt  Čia galite rinktis iš daugiau kaip 2 200 lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstų el. knygų.

El. knygų sąrašą rasite čia:  https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/el-knygos#pages/standart/document/search/search.jsf?searchMode=E_DOCUMENTS&locale=lt_LT

Visiems, turintiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą, papildomai užsiregistruoti nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Informacija apie prisijungimą čia: https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/registracija-portale#pages/standart/document/search/searchWithRedirect.jsf?locale=lt_LT

Kaip rezervuoti ir pasiskolinti elektronines knygas portale www.ibiblioteka.lt ? Aiški ir paprasta instrukcija pateikta šiame filmuke: http://bit.ly/3d2Km1D.

Elektroninių knygų skaitymas https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/el.-knygu-skaitymas#pages/standart/document/search/searchWithRedirect.jsf?locale=lt_LT

Elektroninė „Vyturio“ biblioteka skaitytojams suteikia galimybę nemokamai naudotis apie 500 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui. Koronaviruso pandemijos metu dovanos kodas yra corona:
Skaitmeninės knygoshttps://vyturys.lt/kodas/corona
Garso knygos: http://bit.ly/vyturioknygos

Kitos el. knygų nuorodos internete:

Lietuvių literatūros klasika: https://www.epaveldas.lt/lietuviu-literaturos-klasika

https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/nemokamos/

http://skaitykle.lt/e-knygos/t/nemokamos/

Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos: https://ebooks.mruni.eu/ – Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų portalas humanitarinių, socialinių, tiksliųjų mokslų temomis.

Periodiniai leidiniai:

LAIKRAŠČIAI

Lietuvos rytas

Mūsų RESPUBLIKA

Santarvė

Daugiau laikraščių: http://www.laikrasciai.lt/

ŽURNALAI

Artuma

Burda moden

Flintas 

Iliustruotasis mokslas

Karys

Kinas

Krantai

Kultūros barai

Lututė

Mano namai

Moteris

Muzikos barai

Naujoji Romuva

Nemunas

Panelė

Pasaulio lietuvis

Prie kavos

Psichologija tau

Rubinaitis

Savivaldybių žinios

Sodo spalvos

Stilius

Tarp knygų

Valstybė

Verena

Žmonės

Kitos naujienos