„Mažeikių miesto piknike 2020“ savo veiklas pristatė ir Viešoji biblioteka

Rugsėjo pirmąją Senamiesčio parke vyko tradicinis renginys – „Mažeikių miesto piknikas“, kurį organizavo Savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Įvairaus amžiaus mažeikiškiai turėjo progą susipažinti su rajone veikiančių būrelių, klubų, nevyriausybinių organizacijų veikla. Renginyje dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Tą dieną parke  apsilankiusiems vaikams, jų tėveliams, mokytojams Viešosios bibliotekos darbuotojos pristatė jau veikiančias kultūros paso programas „Teatro dėžutė Kamišibai“, „Mažeikiškio Kiškio teatras“ ir naujas programas 2–4 klasėms „Detalė + Detalė= Robotas“, 5–8 klasėms – „Idėja + Detalė=Robotas“, kurios bus vykdomos Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir švietimo įstaigose. Darbuotojos pasakojo apie projektų „Biblioteatras šeimai“, „Kūrybinė laboratorija II“, „Emocijų raiškos erdvė“ (rėmėja Mažeikių rajono savivaldybė) planuojamas veiklas ir supažindino su priemonėmis, žaidimais. Šeimos pikniko metu jau išbandė naująjį žaidimą „Emocijų bokštas“ ir sensorinius indus. Jaunimas ir suaugusieji galėjo žaisti lauko žaidimą „Jenga“, o vaikai susipažinti su lėlių teatro pirštininėmis lėlėmis, Kamišibai teatro dėžute ir išmėginti, kaip lėlės atgyja rankose, o piešiniai – teatro dėžutėje.
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos vyresniesiems renginio dalyviams pristatė skaitmeninio raštingumo mokymus, duomenų bazes, paslaugą „Knygos į namus“, rugsėjo mėnesio renginius, kraštotyros darbus.

 

Nuotraukos Janinos Dambrauskaitės, Ingridos Jonušienės

Kitos naujienos