Mamų diena su senelėmis Bugeniuose

Gegužės 3-osios popietę praleidau Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bugenių filiale, kur vyko Mamadienio šventė su močiutėmis ir VšĮ „Būk su manimi“ vaikais Elena, Rugile, Andrėja, Žemyna, Domantu… Pažiūrėję filmuką, vaikai ir močiutės pasidalino patirtimi apie vaikystės žaidimus, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Močiutėms patiko mano skaitomi eilėraščiai „Senelės skrynia“ ir „Numegztas gyvenimas“ bei padovanoti spalvingi pavasariniai palinkėjimai.

Tačiau smagiausia dalis buvo praktinė – stiklainiukų dekoravimas specialiais amerikietiškais dažais. Kaip žibėjo dviejų kartų akys, kiek susikaupimo visų veiduose… Prieš tai vieną popietę vaikai jau buvo padarę pirmuosius darbus. Stiklainiukus jie padovanos ne tik savo močiutėms, bet ir vienišoms kaimynėms.

Renginį vedė Jolita Butkienė, Almantė Karpienė, svetingai mus priėmė bibliotekininkė Irena Cilinginienė. Renginyje dalyvavo ir Menų studijos ,,Erdvė“ narės. Arbata, pyragais ir sūriu vaišino močiutės Birutė, Vida, Regina, Jadvyga.

Liucija Jagielienė,

Menų studijos „Erdvė“ narė

Nuotraukos Jolitos Butkienės

Kitos naujienos