Liucijos Jagielienės kūrybos vakaras

Į jubiliejinį poetės Liucijos Jagielienės kūrybos vakarą „Iš širdies į širdį“ 2020 m. vasario 28 d. atskubėjo didžiulis būrys jos kūrybos gerbėjų, draugų ir bičiulių. Visą vakarą Viešojoje bibliotekoje skambėjo jubiliatės eilės ir dainos, kurias jos tekstais sukūrė dainų autoriai ir atlikėjai Lena Jagielienė ir Kęstutis Krencius.
Poetė, pedagogė Liucija Jagielienė yra Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narė, dviejų respublikinių konkursų diplomantė, šešių knygų autorė, aktyviai dalyvaujanti Mažeikių, Plungės, Šiaulių literatų klubų veikloje, įvairiuose literatūriniuose renginiuose visoje šalyje.
Jubiliatę sveikino poetė Irutė Matažinskaitė-Lazickienė iš Alytaus, Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ vadovė Adelė Daukantaitė,  mažeikiškė Jūratė Norvaišienė, Mažeikių menų studijos „Erdvė“ atstovės. Sveikinimo žodžius tarė Onutė Venslovienė, viešnios iš Naujosios Akmenės, Kairiškių ir daugelis kitų poetinio žodžio mylėtojų, L. Jagielienės draugų, artimųjų ir šeimos narių.
Tai buvo šiltas ir nuoširdus vakaras, kupinas poezijos, muzikos, gėlių, gražių linkėjimų ir dėkingumo žodžių iš širdies į širdį.

Dangira Undžienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukos Janinos Dambrauskaitės ir D. Undžienės

Kitos naujienos