Literatūrinis rytmetis Balėnų filiale

Birželio 1 dieną Balėnų filialo bibliotekininkė pakvietė savo mažuosius skaitytojus į literatūrinį rytmetį „Mes klausysim pasakaitės“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Bibliotekininkė Elena Rimkuvienė pasveikino susirinkusiuosius su švente, palinkėjo, kad kiekviena vaikų diena būtų nepakartojama ir kupina nerūpestingos vaikystės juoko, smagių nuotykių ir atradimų. Ji supažindino vaikus su gražia knygelių paroda „Vaikų pasaulis“.

Visi kartu skaitėme pasakas iš knygutės „Mano penkių minučių pasakų lobynas“, grožėjomės iliustracijomis. O užduotį surasti patarlės pabaigą renginio dalyviai įveikė su džiaugsmu ir  šypsenomis.

Tuo mūsų šventė nesibaigė. Vaikučiai pūtė balionus, rašė savo svajones ir dėjo į balionus, kuriuos šventės pabaigoje, palinkėję gero vėjo, paleido į dangų. Ant asfalto spalvotomis kreidelėmis piešė tai, kas jiems labiausiai patiko: vaikystę, draugus, vasarą, svajonę. Visų vaikučių piešiniai buvo spalvingi, linksmi ir nuoširdūs.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė pavaišino vaikus saldumynais, palinkėjo visiems geros, šiltos vasaros, nepamiršti kelio į biblioteką ir būti aktyviais knygų skaitytojais.

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Balėnų filialo bibliotekininkė Elena Rimkuvienė

Kitos naujienos