Kūrybinio mąstymo laboratorija

Ateitis priklauso kūrėjams – tuo niekas neabejoja. Kūrybingumas nėra duotybė, jo galima nuolat mokytis, išbandant įvairias technikas ir praktinius metodus.

2019 m. rugsėjo 13 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko seminaras – dirbtuvės „Kūrybinio mąstymo laboratorija“.

Dirbtuvės buvo skirtos kūrybingumo skatinimui ir sužadinimui. Įvairūs pratimai ir kūrybinio mąstymo įrankiai padėjo labiau įsigilinti į save, atsipalaiduoti, būti atviriems ir pastabiems aplinkai, kūrybiškiau pažvelgti į kasdienę rutiną ir paversti ją tam tikru žaidimu. Seminaro-dirbtuvių metu įvairių patyriminių veiklų metu buvo skatinama lavinti savo vaizduotę, pasitelkiant įvairius pojūčius, išbandant įvairius kūrybingumo provokavimo instrumentus. Kūrybingumo apraiškos buvo iliustruojamos įvairiais meno istorijos pavyzdžiais ir įvairių pasaulio menininkų strategijomis. Vėliau visa tai bus galima taikyti tiek kasdienėje asmeninėje erdvėje, tiek darbinėje aplinkoje.

Dirbtuves vedė Šiaulių dailės galerijos kultūrinių renginių ir parodų kuratorė, Šiaulių dailės mokyklos dailės mokytoja, meno edukatorė Ernesta Šimkienė.

 

Seminaras-dirbtuvės organizuotos pagal Mažeikių rajono bibliotekininkų draugijos projektą „Kūrybos laboratorija“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė.

 

Ingrida Jonušienė,
Projekto vadovė

Nuotrauka I.Jonušienės

Kitos naujienos