Kompiuterinio raštingumo mokymai Tirkšlių bibliotekoje

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Tirkšlių filiale 2019 m. balandžio 23–gegužės 3 d. grupė gyventojų dalyvavo 18 val. trukmės skaitmeninio raštingumo mokymuose „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ bei laikė baigiamąjį testą.

Mokymų metu gyventojai mokėsi naudojimosi skaitmeniniais įrenginiais pagrindų, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis, dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais. Mokymų lektorė Rasa Vilkaitė džiaugėsi gerais testų rezultatais ir nuoširdžiu bendravimu.

Kompiuterinio raštingumo mokymai – tai viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų, kurią įgyvendina projekto partnerė asociacija „Langas į ateitį“ kartu su bibliotekomis. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
#Prisijungusi Lietuva.

Bronislava Kimtienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Tirkšlių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos