Knygos moko tikėti stebuklais

Gruodžio 17 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių miesto filiale apsilankė Viekšnių gimnazijos antrokai ir jų mokytoja Birutė Vėlavičienė. Vaikai norėjo susipažinti su miesto biblioteka, sužinoti, kaip tapti skaitytojais ir kokias paslaugas teikia biblioteka.
Bibliotekininkė Rasa Vilkaitė demonstravo skaidres, kuriose pateikta informacija apie biblioteką, paaiškino taisykles, pristatė kitas veiklas bibliotekoje. Vėliau mokiniai atsakinėjo į klausimus, dalyvavo kalėdinėje loterijoje, susipažino su vaikų skyriuje esančiomis knygomis, lietė Brailio raštu parašytą knygą, išbandė magijos paslaptis, sužinojo, kas yra drakonologija, pavartė enciklopedijas. Bibliotekininkė paragino vaikus prisidėti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti bibliotekai knygų.
Už įdomią ekskursiją antrokai bibliotekininkėms atsilygino kalėdine daina, kuri visiems priminė, kad po truputį artėja gražiausios metų šventės – Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Šis laikas pats stebuklingiausias metuose, kai tikime, kad visos mūsų svajonės jau tuoj išsipildys. Labai smagu, kad mokytoja antrokams į švenčių laukimo programą įtraukė apsilankymą bibliotekoje.

Rasa Vilkaitė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Viekšnių miesto filialo bibliotekininkė
Onos Pačengienės nuotraukos

Kitos naujienos