Kalėdinio kiškių kiemelio uždarymas ir įspūdingiausių personažų apdovanojimo šventė

2020 m. sausio 8 d. vyko Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kalėdinio kiškių kiemelio uždarymas ir įspūdingiausių personažų apdovanojimo šventė. Dalyvių, kurie kūrė kiškio personažus, turėjome nemažai – net 18, tik gaila, kad kiškiai sniego taip ir nesulaukė. Už labiausiai patikusį kiškį buvo galima balsuoti bibliotekos Facebook paskyroje ir Vaikų literatūros skyriuje.

Viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė kartu su bibliotekos personažu Kiškiu paskelbė nugalėtojus: I vieta atiteko Visuomeninei organizacijai „Gerumo galia“, II vieta – Balėnų bibliotekai, III vieta – Mažeikių viešosios bibliotekos Fondų organizavimo skyriui. Įteikti ir du papildomi prizai už gražiausius personažus Mažeikių rajono klubui „Mano namai“ ir bibliotekos skaitytojai Gerdai už nuostabiąją kiškutę Džiudę. Dalyviams, kurie negalėjo dalyvauti šventėje, prizai bus įteikti bibliotekoje.

Buvo planuotos ir lėlių teatro personažo Kiškio vardynos, bet, vardo neišsirinkus, jį bus dar galima siūlyti bibliotekos Facebook paskyroje. Taigi, sekite informaciją.

 

Ingrida Jonušienė,
vyresnioji bibliotekininkė edukacinei veiklai

Kitos naujienos