Popietės dalyviai Sedos bibliotekoje

Ką aš žinau apie Žemaitiją

Spalio 18 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filiale vyko popietė „Ką aš žinau apie Žemaitiją“. Renginyje dalyvavo Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos šeštokai su mokytoja Edita Kleinauskiene.

Popietė prasidėjo bibliotekininkės Janinos Kelerienės pasakojimu apie Žemaitiją: tradicijas, papročius, žemaitiškus valgius. Ji pristatė parengtas spaudinių parodas „Žemaitijos rašytojai“ ir „Žemaičių kulinarinis paveldas“. Vyresniosios bibliotekininkės Roma Jablonskienė ir Loreta Mickienė pristatė už projekto vykdymui skirtas lėšas įsigytas naujas knygas, pakvietė visus dalyvauti varžytuvėse, sprendžiant kryžiažodį „Žemaitijai – 800“. Vaikai susiskirstė į šešias komandas. Išradingiausia ir greičiausia buvo 6-oji komanda, kurios dalyviai buvo apdovanoti išminties simboliais – pelėdžiukais. Popietėje pralaimėjusiųjų nebuvo – visiems įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Vaikai renginiu buvo patenkinti, bendravo, vaišinosi saldumynais.

Tai buvo Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Renavo ir Sedos filialų vykdomo bendro projekto „Žemaitija tu mūsų mieliausia“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė, baigiamasis renginys.

Roma Jablonskienė, Loreta Mickienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Renavo ir Sedos filialų vyresniosios bibliotekininkės

Nuotraukos Romos Jablonskienės ir Loretos Mickienės

Kitos naujienos