Netradicinė pamoka „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje

„Haiku Mažeikiams“ apsilankė Sodų pagrindinėje ir „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė ir bibliotekininkė Edita Juodeikienė, tęsdamos projekto „Haiku Mažeikiams“ veiklas, su haiku poezijos žanru supažindino Sodų pagrindinės ir „Žiburėlio“ pradinės mokyklos 7−8 ir 3−4 klasių mokinius.

Lapkričio 12 d. Sodų pagrindinės mokyklos septintokams ir aštuntokams šio japonų lyrikos žanro subtilybes pristatė respublikinių haiku konkursų dalyvė ir nugalėtoja Jūratė Norvaišienė. Poetė supažindino su šiuolaikinio haiku rašymo savitumu ir pristatė savo kūrybą.

Lapkričio 13 d. Mažeikių „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje netradicinę haiku pamoką 3A klasės mokiniais vedė bibliotekininkės Edita Juodeikienė ir Indrė Drungilienė. Pamokoje mokiniai garsiai skaitė savo sukurtus trijų eilučių kūrinėlius, kurie jiems labai patiko. Praktinės veiklos metu mokiniai kūrė haiku Mažeikių miestui ir buvo kviečiami dalyvauti poezijos konkurse „Haiku Mažeikiams“, kuris dar vyks iki lapkričio 15 d.

Tai buvo vieni iš paskutiniųjų Viešosios bibliotekos projekto „Haiku Mažeikiams“ renginių. Nuoširdžiai dėkojame poetei Jūratei Norvaišienei, Sodų pagrindinės mokyklos direktoriui Rolandui Volkovui ir 7−8 klasių lietuvių kalbos mokytojoms, „Žiburėlio“ pradinės mokyklos laikinai einančiai direktoriaus pareigas Vitalijai Radvilienei ir 3A klasės mokytojai Daliutei Vadeikienei už nuoširdų bendravimą.

Mažeikių viešosios bibliotekos projektą remia Mažeikių rajono savivaldybė.

Edita Juodeikienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Fondų organizavimo skyriaus bibliotekininkė

Nuotraukos Editos Juodeikienės ir Indrės Drungilienės

 

Kitos naujienos