Vaikai skaito ištraukas iš knygos „Peliūnės vasara“

Garsinis skaitymas Urvikių bibliotekoje

Rugpjūčio 8 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Urvikių filiale vyko garsinis skaitymas, skirtas akcijai „Vasara su knyga“. Popietėje dalyvavo Urvikių kaimo vaikai.

Šį kartą vaikai patys iš bibliotekos fondo pasirinko interaktyvią knygelę „Peliūnės vasara“, iš kurios ir buvo skaitomos ištraukos. Knygelės autorė Rūta Dzin sukūrė 11 trumpų istorijų ir papuošė jas nuostabiomis iliustracijomis. Kiekvieną istoriją papildo kompozitoriaus Sigito Nickio kurtos, o Nedos Malūnavičiūtės įdainuotos melodijos, kurias išgirsti padėjo išmanioji programėlė „Peliūnės dainelės“. Vaikams knygelė labai patiko. Čia sudėtos pamokančios istorijos apie grožį, gerumą ir vertybes. Šią knygą malonu skaityti, o klausantis dainų užplūsta geras, ramus jausmas. Dar ilgai netilo diskusijos, kas yra draugystė, liūdesys, meilė, pasitikėjimas.

Vėliau vaikai piešė šios knygelės herojus, dėliojo dėliones, žaidė stalo žaidimus, minė  mįsles. Popietė neprailgo, o labiausiai vaikai apsidžiaugė, kai buvo pavaišinti ledais.

 

Bronislava Jonušienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Urvikių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos