Garsiniai skaitymai vaikams Naftininkų filiale

Gražią ir saulėtą gegužės 30 dieną į Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naftininkų filialą atskubėjo gausus būrys Kalnėnų pagrindinės mokyklos 3a ir 3b klasių mokinių su mokytojomis Birute Savickiene ir Zita Savickiene. Jie dalyvavo garsiniuose skaitymuose „Smagios istorijos iš Kęstučio Kasparavičiaus kūrybos“.

Šis renginys buvo skirtas vaikų knygų autoriaus Kęstučio Kasparavičiaus 65-mečio jubiliejui paminėti. Trečiokai klausėsi garsinių muzikinių pasakaičių, tokių kaip „Meilės istorija“, „Arbatos klubas“, „Skrendančios knygos“ iš autoriaus kompaktinės plokštelės „Kvailos istorijos“, kurias įgarsino Keistuolių teatro aktorius Dalius Skamarakas. Bibliotekininkės Sonata Stropuvienė ir Lina Nabažienė skaitė po keletą kūrinėlių iš K. Kasparavičiaus knygų „Trumpos istorijos apie daiktus“, „Trumpos istorijos apie gyvūnus“, „Trumpos istorijos apie šį bei tą“. Aktyviausi vaikai Ugnė, Austėja, Patrikas ir Adrija taip pat noriai perskaitė po pasakaitę.

Renginio pabaigoje vaikai susidomėję vartė ir kitas šio rašytojo knygeles. Atsisveikindami mokiniai žadėjo dažniaus apsilankyti bibliotekoje.

Sonata Stropuvienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Naftininkų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos