Edukacinis užsiėmimas ,,Emocijų valdymo būdai pasitelkiant meno terapiją“

Mažeikių viešoji biblioteka 2020 metais vykdo rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Emocijų raiškos erdvė“. Spalio 6 d. psichologė Emilija Muravjovaitė pradinių klasių moksleiviams iš Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos pristatė edukacinį užsiėmimą „Emocijų valdymo būdai pasitelkiant meno terapiją“.

Susitikimo pradžioje psichologė papasakojo apie jausmus: kokie yra, kaip juos atpažinti ir įvardinti, taip pat pristatė nusiramino būdus, kuriuos vaikai išbandė. Užsiėmimo metu dalyviai, pirštais liesdami dekoratyvinį įvairių spalvų smėlį, išlaisvino savo jausmus, sukurdami  norimą vaizdą ant popieriaus lapo.

Po edukacinio užsiėmimo moksleiviai susipažino su Vaikų ir jaunimo skyriumi, kuriame jie sutiko Kiškį Mažeikiškį. Jis pristatė vaikams „Emocijų raiškos erdvę“, kurioje jie išbandė naujas priemones: šviesos ir smėlio staliuką, sensorinius indus, stalo žaidimus bei individualią rašomąją lentą, ant kurios pradinukai klijavo magnetinius emociukus ir nupiešė savo emociją.

Dėkojame psichologei Emilijai Muravjovaitei, mokytojai Laimai Preibienei ir 3b klasės moksleiviams iš Mažeikių Senamiesčio mokyklos, kad atvyko į  viešąją biblioteką patirti vidinę ramybę kūrybos metu.

 

Gintarė Stasiulienė, projekto koordinatorė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Vaikų ir jaunimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė kultūrinei veiklai

Kitos naujienos