Edukaciniai užsiėmimai Sedos bibliotekoje

Sausio pabaigoje Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filiale vyko net du edukaciniai užsiėmimai su vaikais ir su suaugusiaisiais. Renginių vedėja Aurelija Urnikienė – pedagogė, aktyvių mamų jungėja, sveikos gyvensenos puoselėtoja ir puiki psichologė. Ji džiaugėsi į biblioteką susirinkusiais vaikučiais ir pristatė edukacinę veiklą „Emocijos“.

Renginio pradžioje visi susėdo ant kilimo į ratą, padarė keletą apšilimo pratimų, kad būtų drąsiau, tada ištiesė vienas kitam ranką, sakydami savo vardus. Po susipažinimo ritualo pradėjo pasakoti, kokios būna emocijos, ką reiškia šis žodis. Renginio vedėja Aurelija, pademonstravusi vaizdžiai, kokios būna emocijos, pateikė vaikams užduotį parodyti veidukuose savo emocijos. Mažiausioji renginio dalyvė Barbora parodė tikriausią supykimo emociją, visus iš karto pralinksmindama. Tada vaikučiai ėjo gaminti darbelių, kuriuose atsispindėtų emocijos. Klijavo, karpė, piešė įvairiausius veidukus. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje žiūrėjo filmuką apie linksmuosius veidukus, kuriuos daugelis naudoja savo telefonuose, kompiuteriuose ar planšetėse, norėdami vaizdžiau parodyti savo būseną, situaciją, veiklą ir t.t.

Kitas edukacinis užsiėmimas „Susikurkime savo svajonių, tikslų koliažą“ vyko su aktyviomis mamomis iš Mažeikių, Žemaičių Kalvarijos ir Sedos. Pirmiausia buvo išdalinti žurnalai ir duota užduotis susirasti juose kuo daugiau įdomesnių veiklų aprašymų, naudingų patarimų, žmonių, gyvūnų fotografijų, sentencijų, citatų, šūkių ir t. t. Renginio vedėja Aurelija pavedė viską išsikarpyti, keistis žurnalais. Tada vyko koliažų gaminimas, klijavimas. Renginio pabaigoje pasidžiaugta susikurtomis svajonėmis.

Loreta Mickienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos savanorio Gvido Mikalausko

Vaikai mokosi pavaizduoti savo emociją

Vaikai su savo darbeliais

Koliažo kūrimas

Moterys džiaugėsi sukurtais koliažais

Kitos naujienos