Degė „laužai“…kvepėjo žolynai

2020 m. birželio 18 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kiemelyje paminėjome BiblioJonines. Degė „laužai“, kvepėjo žolynais, diena buvo nuostabi ir saulėta.

BiblioJoninės prasidėjo nuo  susipažinimo su Joninių tradicijomis – dalyviai papasakojo kaip jie anksčiau švęsdavo Jonines, kokius pasakojimus ar padavimus apie jas buvo girdėję. Edukacinio užsiėmimo metu gaminome mažas gėlytes iš krepinio popieriaus, kuriomis kartu su lauko žolynais puošėme Kupolę. Kiekvienas dalyvis galėjo susirinkti iš lauko gėlių puokštę ir ją prikabinti prie Kupolės. Užsiėmimas tęsėsi šokinėjimu per saugius imitacinius „laužus“. Tai  buvo pati smagiausia dalis susirinkusiems vaikams. Užsiėmimą baigėme bendra dalyvių nuotrauka.

BiblioJoninių metu sulaukėme ir svečių – jaunųjų žurnalistų iš laidos „Diagnozė: ateitis“, kurie kalbino bibliotekos direktorę A.Bernotienę, užsiėmimo organizatores I.Jonušienę, G.Stasiulienę ir dalyvius, kuriems uždavė klausimus apie Joninių šventimą, edukacines veiklas vasarą ir dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“.

 

Ingrida Jonušienė,
Vaikų ir jaunimo skyriaus
vyresnioji bibliotekininkė edukacinei veiklai

Nuotraukos I.Jonušienės

Kitos naujienos