Dailyraščio konkursas „Tau, gimtine, rašau“

Vasario 15 d. Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro salėje vyko dailyraščio konkurso „Tau, gimtine, rašau“ apdovanojimai. Konkurse dalyvavo visi įstaigos ugdytiniai.

Vasario 8 d. bibliotekininkė Ramona Puidokaitė kartu su Auksūdžio mokyklos mokytoja Rita Kondrotiene paskelbė vaikams apie vykstantį dailyraščio konkursą, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti originaliausią rašyseną turinčius moksleivius.

Vasario 15 d. buvo paskelbti nugalėtojai. Darbus vertino kompetentinga komisija: Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė Ingrida Braziulienė ir kultūrinių renginių organizatorė Aušra Šeškienė. Buvo išrinkti šeši geriausi darbai. Nugalėtojais tapo ir padėkos raštus gavo: 1 klasės mokinys Drąsius Šauklys, 2 klasės mokinė Elanda Šauklytė, 3 klasės mokinė Skaistė Bertulytė, 4 klasės mokinys Neilas Čėsna, priešmokyklinės klasės mokinys Emilis Bernotas, o ikimokyklinės grupės „Kiškučiai“ vaikai buvo apdovanoti viena bendra dovana – padėkos raštu ir kanceliarinėmis priemonėmis, kad galėtų tobulėti ir kitąmet jau rašytų tekstukus.

Ramona Puidokaitė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Auksodės filialo vyresnioji bibliotekininkė

1-2 klasių mokinių darbeliai

1-3 klasių mokinių darbeliai

4 klasės mokinių darbeliai

Konkurso dalyviai

Padėkos raštai konkurso dalyviams

Konkurso dalyvių apdovanojimai

Kitos naujienos