Skaitomiausios bibliotekos knygos

Bibliotekos veikla karantino metu nesustojo

Karantino metu daugelis Renavo bibliotekos veiklų persikėlė į internetinę erdvę. Balandžio 2 d. buvo paminėta Vaikų knygos diena. Biblioteka ir Renavo kaimo bendruomenė pakvietė gyventojus dalintis mėgstamiausių vaikystės knygų nuotraukomis bei prisiminimais. Iš atsiųstų nuotraukų matyti, kad skaitomiausios buvo lietuviškos pasakos. Bibliotekoje paruošta spaudinių paroda „Tėvelių skaitytos vaikystės knygos“.
Artėjant šv. Velykoms skaitytojai buvo pakviesti dalyvauti konkurse „Mano gražiausias velykinis margutis“. Margučių nuotraukomis pasidalino 12 renaviškių. Saldus prizas saugiai iškeliavo į daugiausia balsų surinkusios jauniausios konkurso dalyvės Mildutės namus. Bibliotekoje paruošta paroda „Kas ant margučių parašyta“.
Motinos dienos proga renaviškiai buvo pakviesti dalyvauti konkurse „Trys kartos. Aš. Mama. Močiutė“. Sulaukta 18 užfiksuotų gražiausių akimirkų su mama, močiute, promočiute, krikšto mama. Daugiausia simpatijų sulaukė Ievos atsiųsta šeimyninė nuotrauka.
Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti bibliotekoje paruošta paroda „Šios knygos nesensta…“. Skaitytojai pakviesti dalyvauti akcijoje „Koduota knygos žinutė“.
Visą karantino laikotarpį tęsiasi paskelbtas kūrybiškumo konkursas „Aš ir karantinas“. Skaitytojai dalinasi šiuo metu sukurtais darbeliais bei aktyviai dalyvauja konkurse „Šeimyninė valandėlė bibliotekoje“, atsakinėdami į klausimus, parengtus iš lietuvių rašytojų kūrinių ištraukų ir knygų iliustracijų.
Visi skaitytojai buvo kviečiami dalyvauti Mažeikių viešosios bibliotekos organizuotame konkurse „Pasvajokim apie vasarą“ bei skaitymo akcijoje „Iš namų bibliotekėlės lentynos“.
Gegužės 17 d. Renavo parapijoje vyksta Šv. Izidoriaus atlaidai. Bibliotekoje ruošiama spaudinių ir fotonuotraukų paroda „Renavas vakar, šiandien ir rytoj…“
Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo bei Tėvo dienai, jei leis lauko sąlygos, renaviškiai vaikai bus pakviesti dalyvauti vaikų piešinių ant asfalto konkurse „Vaikystė – kaip drugelis“.

Roma Jablonskienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Renavo filialo vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos Romos Jablonskienės

Kitos naujienos