Adventinė popietė „Jau kvepia Kalėdos“

Gruodžio 17 d. popietę į Balėnų biblioteką atskubėjo gausus būrys vaikučių. Bibliotekininkė Elena juos nuotaikingai pasveikino ir supažindino su advento papročiais ir tradicijomis. Vaikai sužinojo vainiko simbolikos ir kas savaitę uždegamų žvakių prasmę. Kad vaikai geriau pajustų advento reikšmę, bibliotekininkė kalbėjo apie tai, kaip svarbu draugauti, atleisti, paguosti, padėti kitiems.
Skambėjo žiemiški bibliotekininkės ir vaikų skaitomi eilėraščiai bei įvairių kūrinių ištraukos. Augustė ir Justina skaitė knygutę Rob Scotton „Linksmų Kalėdų, Juodi“, Hilary Audus ir Joanna Harrison „Sniego Senis ir sniego šunelis“ išraiškingai perskaitė Akvilė ir Julija, Kosto Kubilinsko „Eiliuotas pasakas“ skaitė Ieva, o keletą eilėraštukų iš Justino Marcinkevičiaus ir Kosto Kubilinsko knygelės „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ perskaitė Goda ir Žilvinas.
Renginio pabaigoje visi žaidėme kalėdinius žaidimus, kad adventinis laikotarpis neprailgtų ir kalėdinės nuotaikos dar labiau užburtų. Vaikams buvo linksma, nuotaikinga, smagu, nes po eglute visi rado po saldžią dovanėlę.
Šia pasakų ir eilėraščių skaitymo iniciatyva biblioteka prisijungia prie akcijos „Knygų Kalėdos“.

Elena Rimkuvienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Balėnų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos