Aplikacijos jau sukurtos

Laimingos Lapės paslaptys

2018-05-16

 2018 metų gegužės 16 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas ir kūrybinės dirbtuvės su Metų knygos vaikams „Laimė yra lapė“ kūrėjomis Evelina Daciūte ir Aušra Kiudulaite.  

 Susitikimo dalyviai turėjo progą iš pačių autorių sužinoti apie knygą, kuri užkariavo ne tik skaitytojų širdis, bet ir buvo įvertinta kritikų: gavo svarbiausius apdovanojimus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, pagal ją jau pastatyti du spektakliai. O vieno jų „Labas, Lape !“ režisierė yra buvusi mažeikiškė Eglė Kižaitė.

Skaityti daugiau...
Urtės Milčiūtės ir Liutauros Statkutės darbai

Žydėjimas

2018-05-11

  Gegužės 10 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta Moksleivių namų Dailės studijos (mokytoja metodininkė Genė Brasienė) moksleivių kūrybinių darbų paroda „Žydėjimas“. Parodoje eksponuojami 72 kūrybiniai darbai. Juos kūrė 39 moksleiviai. Atidarymo metu mokytoja G. Brasienė padėkojo Dailės studiją lankantiems moksleiviams ir įteikė padėkos raštus. Renginį papuošė Augustės Kasperavičiūtės atlikta daina. Pamatyti įspūdingus vaikų darbus galima iki gegužės mėnesio pabaigos.

 

 

Sigita Repšytė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka
vaikų literatūros skyriaus vedėja
Nuotraukos Daivos Atienės, Janinos Dambrauskaitės

Paroda

Paroda „Šypsosi Saulė, dangaus karalienė“

2018-05-10

Vaikų literatūros skyriuje parengta spaudinių paroda „Šypsosi Saulė, dangaus karalienė“. Paroda veiks iki birželio 15 d.

Vaikai domisi Brailio raštu parašyta knyga

Pirmokų ekskursija į biblioteką

2018-05-09

 Gegužės 9 dieną į Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių sugužėjo „Žiburėlio“ pradinės mokyklos 1a klasės moksleiviai su mokytoja Daliute Vadeikiene. Vaikai prieš vasaros atostogas norėjo susipažinti su vaikų literatūros fondais, sužinoti, kaip tapti bibliotekos skaitytojais.

Skaityti daugiau...
Gabijos Pleinytės piešinys

Kviečiame į parodos „Žydėjimas“ atidarymą

2018-05-09

  2018 m. gegužės 10 d., ketvirtadienį, 16.30 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyks Mažeikių moksleivių namų Dailės studijos, vadovaujamos Genutės Brasienės, parodos „Žydėjimas“ atidarymas.