Paroda „Po gėlynus lekioja, giedrą nešioja“

„Po gėlynus lekioja, giedrą nešioja“

2017-05-26

Vaikų literatūros skyriuje parengta spaudinių paroda apie bites „Po gėlynus lekioja, giedrą nešioja“. Paroda veiks iki birželio 30 dienos.

Paroda „Žiedas mamai“

Kūrybinių darbų paroda „Žiedas mamai“

2017-05-04

 Gegužės 3 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vaikų literatūros skyriuje ir pirmo aukšto koridoriuje pristatyta Mažeikių moksleivių namų Dailės studijos kūrybinių darbų paroda „Žiedas mamai“. Vaikus paruošė studijos vadovė Genė Brasienė. Vadovė gražiai pristatė ekspoziciją, skirtą Mamos dienai, nuoširdžiai pasidžiaugė vaikų darbais. Kiekvienas parodos dalyvis įteikė savo kūrybos žiedą mamai. Susirinkę svečiai palinkėjo vaikams ir vadovei  nepritrūkti kūrybinių minčių ir toliau džiuginti gražiais darbeliais. Renginį pagyvino koncertinių kanklių ansamblio merginos Milda, Neressa ir Gytė. Paroda veiks iki gegužės 20 d.

Daiva Atienė,

Mažeikių  rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė

Nuotraukos D. Atienės

Parodos „Jei ne ant popieriaus, tai mintyse“ fragmentas

Paroda „Jei ne ant popieriaus, tai mintyse“

2017-05-02

Vaikų literatūros skyriuje parengta knygų paroda „Jei ne ant popieriaus, tai mintyse“, skirta rašytojos Nijolės Kepenienės 60-mečiui. Paroda veiks iki gegužės 30 dienos.

Spektaklis „Vitaminų maištas“

„Vitaminų maištas“ bibliotekoje

2017-04-28

 Balandžio 28 dieną vaikų literatūros skyriuje apsilankė Mažeikių lopšelio – darželio „ Žilvitis“ vaikai. Bibliotekininkė Jūratė Grikpėdienė papasakojo apie biblioteką ir apie tai, kad ši savaitė yra Nacionalinė bibliotekų savaitė ir ji minima visose Lietuvos bibliotekose. Ta proga vaikai pažiūrėjo „Ventos“ progimnazijos antrokų spektaklį „Vitaminų maištas“, pagal Česlovo Navakausko kūrinį. Spektaklį paruošė mokytoja Inga Steponavičienė. Linksmo muzikinio spektaklio metu aktoriai nuotaikingai papasakojo apie vitaminus ir jų naudą,  ką daryti, kad atsikratyti ligų. Po spektaklio mokytoja paragino vaikus mažiau vartoti saldumynų ir sveikai maitintis. Moksleivės Aistė, Smiltė ir Guoda šauniai pristatė Jurgos Baltrukonytės knygą „Filmukai“. Jos papasakojo pamokančią istoriją apie Dryžuotą Kiškiukę. Paskui visi sugužėjo į vaikų literatūros skyrių, apžiūrėjo knygų fondus, susipažino su naudojimosi biblioteka taisyklėmis, pažaidė žaislotekoje.

Daiva Atienė,

Mažeikių rajono savivaldybė viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė

Spektaklio „Striukumbukas ir Nulėpausis“ dalyviai

Spektaklis „Striukumbukas ir Nulėpausis“

2017-04-05

 Minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, balandžio 5 dieną Mažeikių viešojoje bibliotekoje apsilankė lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikai. Jie pažiūrėjo spektaklį „Striukumbukas ir Nulėpausis“, kurį  paruošė ir suvaidino „Jievaro “pagrindinės mokyklos ugdytiniai kartu su savo  auklėtojomis. Šaunieji aktoriai papasakojo apie išdykusių kiškučių nuotykius. Spektaklio metu į vaidinimą buvo įtraukti ir žiūrovai, kurie mielai kartu su kiškiais šoko ir žaidė. Mažiesiems žiūrovams labiausiai patiko kiškis Nulėpausis, kuris pamokė, kad reikia ne tik linksmintis, bet eiti į mokyklą ir būti drausmingiems.

Jūratė Grikpėdienė, Mažeikių rajono savivaldybės  viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė                                                                                                                      

Nuotraukos Daivos Atienės