Rašytojas Tomas Dirgėla deda autografą

Susitikimas su vienu populiariausių vaikų rašytoju

2018-09-10

 Rugsėjo 10 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su vienu populiariausių lietuvių rašytojų vaikams, pažįstamu iš knygų apie detektyvus Domą ir Tomą, Tomu Dirgėla. Rašytojas yra išleidęs jau 8 knygas vaikams, o netrukus turėtų išeiti ir devintoji. Tomas Dirgėla šiuo metu užsiima rašymu, dalyvauja susitikimuose su vaikais, šeštadieniais veda laidą per LRT radiją, kuri vadinasi – „Domas ir Tomas“.

 Susitikimo metu rašytojas paskaitė ištraukas iš savo knygos „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“, kurios veikėjas Lukas Šiaudelis yra tikras keistuolis: kas antrą dieną vaikšto basas, pusryčiams valgo sumuštinį su dešros nuotrauka, gyvena su tėčiu, gauja tarakonų bei žiurke. Lukui labai patinka krepšinis, o jo mylimiausias krepšininkas – Jonas Kamuoliūnas.

Skaityti daugiau...
Kviečiame į susitikimą

Kviečiame į susitikimą su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

2018-09-03

     2018 m. rugsėjo 10 d., pirmadienį 11 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su populiariu vaikų rašytoju, LRT radijo laidos vaikams kūrėju ir vedėju Tomu Dirgėla.

Paroda „Sveikam būti sveika“

Paroda „Sveikam būti sveika“

2018-08-22

Vaikų literatūros skyriuje parengta paroda „Sveikam būti sveika“ apie sveiką gyvenimo būdą, sveiką maistą, judėjimo naudą augančiam organizmui.

Paroda veiks iki rugsėjo 25 d.

Inese Lala

„Kiekvienas gali pats ką nors padaryti“

2018-07-05

 Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje liepos 4 dienos popietę vyko susitikimas su interaktyvių knygučių kūrėja Inese Lala. Inese Lala – Latvijos pilietė, gyvenanti Švedijoje, savo atostogų metu mielai sutiko pasidalinti savo kūryba. Renginio dalyviams pristatė savo kuriamas vaikiškas lavinamąsias knygutes. Knygutės spalvingos, nuotaikingos ir naudingos, su pasakų herojais. Jų kūrimui panaudotos medžiagos lavina smulkiąją motoriką, treniruojami pirštukai ir lavinamos rankytės, knygutės padeda pažinti spalvas, raides, skaičius, lavina atmintį, moko kūrybiškumo. Kūrėja pabrėžė, kad jos pomėgis dabar tapo verslu ir pasiūlė jaunoms mamos ką nors pačioms sukurti. Prieš porą metų kurti knygutes pradėjusi menininkė turi nemažai talentų: gražiai neria, piešia, siuva , moka keletą kalbų: anglų, vokiečių, lietuvių, latvių, kuri jai yra gimtoji. Mamos buvo labai susidomėjusios Inesės kūryba, o vaikai džiaugėsi ir ilgai tyrinėjo visas knygučių paslaptis.       

Šis kūrybingas susitikimas viena Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Auginame skaitytoją 3+“ dalis, kurį remia Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Mažeikių rajono savivaldybė.

 

Daiva Atienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė
Nuotraukos Daivos Atienės

Kviečiame į užsiėmimą

Kviečiame į užsiėmimą su knygučių kūrėja Inese Lala

2018-06-19

                            2018 m. liepos 4 d. 16 val.

Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks  užsiėmimas

          su lavinamųjų knygučių kūrėja INESE LALA.

 

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Auginame skaitytoją 3+“ renginius remia Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Mažeikių rajono savivaldybė.