Naujienos

Juozas Kukštas ir Jūratė Norvaišienė

Jūratės Norvaišienės kūrybos vakaras Viekšnių bibliotekoje

2018-01-22

Sausio 17 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filiale vyko Jūratės Norvaišienės kūrybos vakaras „Trys saujos laimės“.

Skaityti daugiau...
Nacionalinė viktorina vyks ir Mažeikiuose

Nacionalinė viktorina ir Mažeikiuose!

2018-01-22

Lietuvos valstybė netrukus švęs savo šimtmetį. Šia proga portalas 15min kviečia pasitikrinti, kiek žinote apie savo gimtąjį kraštą ir sudalyvauti unikaliame 2018 m. sausio 27 d. vyksiančiame renginyje – Nacionalinėje viktorinoje! Viktorinos pradžia - 13 val. įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, tarp jų ir Mažeikiuose, rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau...
Metų knygos rinkimai Šerkšnėnų bibliotekoje

Metų knygos rinkimai Šerkšnėnų bibliotekoje

2018-01-22

Sausio 17 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šerkšnėnų filiale vyko valandėlė „Metų knygos rinkimai 2017“.

Skaityti daugiau...
Susidomėje mokiniai sklaido knyga apie sausio 13-osios įvykius

Sausio 13-oji – istorinė Lietuvos diena

2018-01-19

Sausio 11 d. Krakių bibliotekoje vyko literatūros parodos „Sausio 13-oji – istorinė Lietuvos diena“ pristatymas.

Skaityti daugiau...

Anketa Viešosios bibliotekos lankytojams

2018-01-18

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka atlieka tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti bibliotekos vartotojų nuomonę apie jos teikiamas paslaugas. Šio tyrimo rezultatai padės įstaigai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Prašome užpildyti žemiau pateiktą anketą, kuri yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei. Anketa Viešosios bibliotekos lankytojams

Atsakymų lauksime iki 2018 m. vasario 9 d. Dėkojame už Jūsų atsakymus!