Vienas vaikas – 7 intelektai

Edukologės Renatos Lazdin knygoje „Vienas vaikas – 7 intelektai“ – daugelį tėvų ant teisingo auklėjimo kelio užvedusios žinios ir praktinės rekomendacijos. Kokie tie septyni intelektai ir kaip juos visus lavinti?
Kūno, muzikinis, kalbinis, loginis, vidinis, socialinis, erdvinis – šie septyni vaiko intelektai turi lavėti tam, kad įgyvendintumėt savo svajonę ir padovanotumėte vaikui visapusišką pasaulį. Tiesa, mokslininkas Hovardas Gardneris, kuris įvardijo šias septynias intelekto rūšis, vėliau pridūrė dar dvi. Knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin pateikia praktiškai pritaikomus patarimus ir rekomendacijas, kaip aprėpti tokį platų spektrą ir, nepaklystant moksliniuose tyrimuose, suteikti vaikui galimybę atsiskleisti.
Sužinosite, kaip padėti vaikui atrasti save ir pasaulį, kaip paskatinti domėtis tuo, kas aplinkui. Kodėl tokie svarbūs vaiko gyvenime sportas ir muzika? Kaip, kada ir kodėl vaiką reikia mokyti užsienio kalbų? Kaip padėti vaikui išmokti žaisti ir kodėl jam toks svarbus laisvasis žaidimas? Kaip išvengti neigiamų ekrano pasekmių ir kaip tinkamai įrengti kambarį? Autorė aiškiai išskiria pagrindinius pirmųjų šešerių metų tikslus ir aiškina, kaip svarbu tinkamai ugdyti ir mokyti bei padėti išmokti pačiam.

Kiti leidiniai