Šeima – komandinis žaidimas

Turbūt daugelis yra pagalvojęs: kaip būtų gerai prieš tuokiantis ir kuriant šeimą gauti tikslią instrukciją, kaip viską daryti ir ko tikėtis! Dabar tokia instrukcija yra. Šeimos konsultantės, psichologės Aurimos Dilienės knyga „Šeima – komandinis žaidimas. Įkvėpimai, taisyklės ir patarimai poroms“ kaip tik ir pateikia tokią instrukciją.
Profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė Aurima Dilienė knygoje „Šeima – komandinis žaidimas“ paaiškina, kodėl poros skiriasi. Pradėję kartu gyventi ar susituokę žmonės dažniausiai nežino, ko tikėtis, jie pradeda ilgą ir sudėtingą eksperimentų, bandymų ir klaidų kelią, nes paprasčiausiai nežino taisyklių. O žaidimas be taisyklių retai neša džiaugsmą. Autorė pateikia santuokos taisykles, kurios padės ne tik geriau suprasti santuoką, bet ir išgyventi krizes bei spręsti konfliktus.
Knygoje rasite smagius pasakojimus, pamokomas istorijas, pavyzdžius iš asmeninės patirties, taip pat praktikų ir užduočių, kurios padės patikrinti pateiktas žinias. Geriau pažinsite save ir išmoksite priimti kitą, nebandyti jo padaryti panašiu į save. Jei perskaitę knygą pritaikysite žinias praktiškai savo santykiuose, rezultatai tikrai bus puikūs.

Kiti leidiniai