Rytoj vėl patekės saulė

Psichologės Ingos Juodkūnės romanas „Rytoj vėl patekės saulė“ – tai skausmingas ir realistiškas pasakojimas apie depresiją išgyvenančią moterį. Kaip išgyventi ligą, kuri kasdien vis aršiau grasina tave nužudyti?
Pagrindinė romano „Rytoj vėl patekės saulė“ herojė – Paula. Jai 35-eri, ji sėkminga, karjeros aukštumų pasiekusi moteris, sugebanti derinti vadovės pareigas tarptautinėje kompanijoje ir rūpinimąsi šeima. Tačiau galiausiai toks gyvenimas lieka tik fasadu, o už jo viskas ima griūti.
Paula suserga depresija, kreipiasi į specialistus, pradeda gydymą. Tuomet paaiškėja, kad gydymas nėra toks veiksmingas kaip norėtųsi, rezultatų nematyti, o viską dar labiau apsunkina moters jautrumas vaistams. Paula išgyvena nuolatinę kančią, kasdien vis labiau artėja prie minties apie savižudybę… Vis dėlto ji leidžiasi į kitų išeičių paieškas, išbando įvairius psichoterapijos metodus, šamanų ritualus, religines praktikas.
Depresija romane „Rytoj vėl patekės saulė“ parodoma tarsi per padidinamąjį stiklą, iš labai arti. Knygoje veikėjams bendraujant , o pagrindinei herojai vis ieškant išeičių iš savo būsenos, atsiskleidžia tikroji ligos prigimtis ir parodomas kelias, kuriuo eina daugelis susidūrusiųjų su šia liga. Nemažai atsakymų čia ras ir tie, kurie patyrė depresijos gniaužtus, ir tie, kurie nori suprasti, kaip padėti artimajam ar draugui.

Kiti leidiniai