Paskolink man savo gyvenimą

Pracūziško humoro, erotikos ir pavojų kupinas Erikos Umbrasaitės romanas „Paskolink man savo gyvenimą. Prancūziškos meilės, nemeilės ir kiti prieskoniai“ pasakoja neįtikėtiną nusikaltimo ir meilės istoriją. Neskolinkite savo telefono, nes su juo galite paskolinti ir gyvenimą…
Paryžiuje gyvenanti Lėja La Tur visiškai netikėtai taps didžiulės vagystės prabangiame viešbutyje liudininke ir sutiks savo svajonių vyrą. Kokių dar pokštų gali iškrėsti likimas? Ar gali būti, kad visa košė užvirė dėl to, kad ji neatsargiai leido sesei Marion pasinaudoti savo telefonu?
Romane „Paskolink man savo gyvenimą“ rutuliojasi tragikomiški santykiai, o likimas ant kiekvieno kampo krečia pokštus. Ar tikrai Lėjos sutiktas vyras jai skirtas likimo? Pasakojimas, kuris skaitytojus neša į Paryžių, Bilbao ir net Ekvadorą, kartais panašus į sapną, bet juk matuojantis svetimą gyvenimą gali nutikti bet kas.
Erika Umbrasaitė lengvai ir su neįtikėtinai taikliu, smagiu humoru rašo istoriją, kupiną nuotykių, šiek tiek erotikos ir pavojingo nusikaltimų pasaulio dvelksmo. Knyga „Paskolink man savo gyvenimą“ pralinksmins ir įtrauks į herojų patiriamus išbandymus. Jei jums patinka nutrūktgalviški ir elegantiški prancūzų filmai, jums tikrai patiks „Paskolink man savo gyvenimą“.

Kiti leidiniai