Jei sienos prabiltų…

Pirmasis rašytojos Julijos Tareilės romanas „Jei sienos prabiltų…“ pasakoja skausmingą meilės istoriją ir dviejų žmonių jausmų dramą.
Kokia yra tikros meilės kaina ir kiek mes pasiryžę dėl jos paaukoti? Kaip išlikti savimi, kai visi aplinkui, rodos, yra prieš tave? Rašytoja Julija Tareilė imasi jautrių, skaudžių ir kiekvienam artimų temų, kurios atsiskleidžia jaudinančioje ir įtraukiančioje istorijoje „Jei sienos prabiltų…“
Emilija ir Aras susitinka netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje. Emilija susižavi Aru. Jo išvaizda ir pasitikėjimas savimi pakeri merginą, tačiau Emilija supranta, kad Aras jai – uždraustas vaisius, nes jis – geriausios draugės vaikinas. Emilijai belieka susitaikyti su likimu ir priimti viską taip, kaip yra. Tačiau likimas dar turi parengęs jai ne vieną staigmeną.
Romanas „Jei sienos prabiltų…“ – tai jautrus debiutuojančios rašytojos Julijos Tareilės pasakojimas apie meilę, kurią lemia ne tik likimas, bet ir mūsų pačių sprendimai. Ar rasime drąsos mylėti? Ar trokštame išgirsti save ir leisti sau būti laimingiems? Kaip dažnai gyvenimas mus nustebina mesdamas iššūkį, kuriam įveikti reikia jėgų – ne tik nugalėti išorinius sunkumus, bet ir susitikti su pačiu savimi? „Jei sienos prabiltų…“ – tai istorija iš mūsų gyvenimo. Gal skirsis vardai, laikas ar kai kurios aplinkybės, tačiau tai gali nutikti ir mums.

Kiti leidiniai