Baimė

Knyga, kurios kai kas laukė su nekantrumu, o kai kas su baime – „Baimė: Trumpas Baltuosiusose rūmuose“ pasakoja apie pirmuosius du prezidento kadencijos metus ir parodo tikrąjį Donaldo Trumpo veidą.
Tiriamosios žurnalistikos profesionalas Bob Woodward gali būti tituluojamas Baltųjų rūmų metraštininku. Jo plunksna ir aštrus žvilgsnis jau aprašė aštuonių JAV prezidentų vadovavimą nuo Nixono iki Obamos. Jis buvo tas žmogus, kuris atskleidė žymųjį Watergate skandalą, dėl kurio Richard Nixon buvo priverstas palikti postą. Šiandien kritiško ir profesionalaus žurnalisto žvilgsnis krypsta į Donaldo Trumpo administraciją.
Knygos „Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose“ pagrindas – žurnalisto surinkti šimtai valandų interviu su administracijos darbuotojais ir kitais aukščiausiais valstybės pareigūnais, dokumentų, užrašų ir dienoraščių analizė. Bob Woodworth išsamiai ir detaliai aprašo, kaip Donaldas Trumpas priima aukščiausio lygio vidaus bei užsienio politikos sprendimus. Tai tiksliausias prezidentinio darbo portretas, sukurtas per pirmuosius jo vadovavimo metus.

Kiti leidiniai