Edukaciniai užsiėmimai

  KULTŪROS PASO PROGRAMA  „MAŽEIKIŠKIO KIŠKIO TEATRAS“

 

Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. galima užsisakyti Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojamą 1–4 kl. mokiniams skirtą kultūros paso programą „Mažeikiškio Kiškio teatras“.

Programos tikslas – sudominti vaikus lėlių teatru, padėti jiems įsilieti į magišką teatro pasaulį, lavinti vaizduotę, kūrybiškumą, kalbėjimo ir komandinio darbo įgūdžius. Užsiėmimo vadovas supažindins vaikus su bibliotekoje veikiančiu lėlių teatru, jo veikla, pristatys pagrindinį personažą Kiškį, o kad smagiau būtų žiūrėti spektaklį, visi vaikai trumpam taps linksmais kiškiais, užsidėję ant galvų ilgas kiškio ausis. Mokinukams bus pasiūlyta patiems suvaidinti lėlių spektaklį pagal pasirinktą scenarijų.

Programos trukmė – 1 val., kaina mokiniui – 1 Eur.

Daugiau informacijos apie šią kultūros paso programą https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2568

             

                      „PASAKOS VAIKAMS“

                             Garsiniai skaitymai ir edukaciniai užsiėmimai

 

„Lokys“

Ar žinote, kad bibliotekoje gyvena du lokiai: rudasis ir baltasis? Jeigu norite susipažinti ir sužinoti, kokia yra lokio trobelė, kaip jis lenktyniauja su ežiu ar dirba bibliotekininku, kviečiame pasiklausyti garsiai skaitomų knygelių ir pasakojimų apie šiuos gyvūnus, pabandyti juos piešti ar pasigaminti spalvotą lokio paveiksliuką.

 

 

„Laimė yra lapė“

Šią įdomią Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygą skaityti padės pirštininė lėlė „Lapė“. Nupiešti Lapę – nesunku, bet kaip nupiešti Laimę?

 

„Katinėlis“

Norite sužinoti, kaip katinėliui sekasi keliauti pasakų takais ir draugauti su kitais veikėjais, kokias dovanas dovanojo tėveliui ir mamytei? Kviečiame į garsinius pasakų apie katinėlio keliones skaitymus.

 

„Mamulė Mū“

„Mamulės Mū“ knygučių – daugybė. Jas skaitysime kartu su pirštinine Karvute ir piešime Mamulės Mū nuotykius.

 

 

Šie užsiėmimai skirti 4–8 metų vaikams. Trukmė – iki 30 min.
Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel. 8 694 79141 arba vaikai@mrvb.lt, tel. (8 443) 26332.

 

 

„GĖLĖS“

Edukacinis užsiėmimas vaikams ir suaugusiems

 

Edukacinio užsiėmimo metu mokysimės gaminti įvairias gėles iš krepinio popieriaus. Jame gali dalyvauti visi norintys nuo 10 metų.
Užsiėmimas nemokamas ir vyks susirinkus dalyvių skaičiui nuo 5 iki 10 žmonių.
Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel. 8 443 44642, 8 694 79141